Technik masażysta - Za darmo!

Technik masażysta realizując swoje zadania zawodowe działa na rzecz ludzi w różnych stanach zdrowia i choroby, w różnym wieku, pochodzących z różnych środowisk i mających różne problemy zdrowotne. Technik masażysta jest członkiem zespołów rehabilitacyjnych. Samodzielnie wykonuje zabiegi z zakresu kompleksowej rehabilitacji, usprawniające pacjenta, ze szczególnym uwzględnieniem masażu. Technik masażysta prowadzi różne formy i techniki masażu, z różnego typu pacjentami (dzieci, młodzież, dorośli, przewlekle chorzy ), w różnego rodzaju placówkach oraz w różnych stanach chorobowych.

Nauka trwa 2 lata i kończy się uzyskaniem państwowego tytułu technika masażysty.

Praca: Technik masażysta może pracować w publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej: szpitalach, klinikach, zakładach rehabilitacyjnych, uzdrowiskach, ośrodkach pomocy społecznej, przychodniach, zakładach opiekuńczo- leczniczych. Kluby sportowe, gabinety odnowy biologicznej, gabinety kosmetyczne również zatrudniają masażystów. Wielu absolwentów kierunku technik masażysta otwiera własny gabinet masażu.

Aby uzyskać tytuł zawodowy należy mieć ukończoną minimum szkołę średnią, nie jest wymagana matura.

Zapisz się do naszej szkoły i zdobądź kwalifikacje, aby wykonywać ten atrakcyjny zawód.

Kierunek posiada akredytację Ministra Zdrowia oraz Kuratora Oświaty.

Szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej.

Czas nauki: 2 lata (4 semestry)